Наші наміри

“Відмінні результати, повага, відповідальність і чесність – це ті цінності, на які ми орієнтовані”

Наші наміри – забезпечувати здоров’я і добробут людям

Щодня ми докладаємо багато зусиль, щоб виконувати свої завдання і наміри. Усі наші зусилля, матеріальні і людські ресурси орієнтовані на людей та спрямовані на розробку медичної продукції, яка може допомогти покращити здоров’я людей. Намагаючись забезпечувати ефективну продукцію у сфері охорони здоров’я і зробити її більш доступною, ми налагоджуємо співпрацю, яка дозволяє вести діяльність в міжнародних масштабах.

Відповідальність

Усвідомлюючи всю важливість впливу того, що ми робимо, на якість життя людей, ми не просто створюємо медичну продукцію, ми впевнюємось у тому, що вся наша продукція відповідає найвищим стандартам якості і безпеки. Усі наші процеси проходять згідно з суворими стандартами і відповідають діючим нормам міжнародного законодавства та регламентів, а також вимогам наших власних процедур, що стосуються якості і безпеки.

Турбота про екологію

Наша ціль – забезпечувати розвиток із дотриманням екологічних норм, і для цього ми ретельно аналізуємо наш вплив на екологію, а також намагаємось захищати навколишнє середовище та покращувати його стан. Оскільки наміри компанії «Exeltis» передбачають захист довкілля, ми постійно вдосконалюємо свої процеси, продукцію та послуги, щоб справджувати такі наміри. Ми намагаємось мінімізувати вплив на екологію від нашої виробничої діяльності, виробничих об’єктів та офісів у різних країнах світу, щоб гарантувати ефективну утилізацію відходів та раціональне використання ресурсів і популяризувати екологічно-відповідальну поведінку у всій мережі компанії.

Боротьба з забутими тропічними хворобами

У співпраці з Фондом «Здоровий світ» (Mundo Sano Foundation) компанія «Exeltis» докладає зусилля для того, щоб зменшити вплив на населення забутих тропічних хвороб, таких, як американський трипаносомоз (хвороба Шагаса) і лихоманка Денге, шляхом проведення досліджень, профілактики і лікування цих хвороб, від яких страждають мільярди людей у всьому світі, зокрема, в країнах, що розвиваються. Фонд «Здоровий світ» входить до всесвітнього об’єднання на чолі з Фондом Білла і Мелінди Гейтс (Bill & Melinda Gates Foundation), метою діяльності якого є забезпечення співпраці для оперативного контролю і подолання 10 забутих тропічних хвороб. Фонд сприяє реалізації завдань, визначених Всесвітньою організацією охорони здоров‘я (World Health Organization – WHO), і Восьми пріоритетних завдань епохи ООН (United Nations Millennium Development Goals – MDGs) до 2020 року.

Наша спеціалізація

Наш широкий та різноманітний асортимент продукції охоплює деякі найважливіші сегменти і напрямки, такі, як, зокрема, сегмент продукції для жіночого здоров’я, сегмент респіраторної продукції, дерматологію, кардіологію, захворювання центральної нервової системи, офтальмологію, онкологію, гастроентерологію, інфекційні хвороби та ендокринологія.

Сегмент продукції для жіночого здоров’я

Піклуючись про здоров‘я жінок у різні періоди їхнього життя (зачаття, вагітність, репродуктивний вік, менопауза), компанія «EXELTIS» пропонує широкий вибір гінекологічної продукції для підтримки репродуктивного здоров’я жінок, лікування гінекологічних захворювань та поліпшення добробуту та підвищення якості життя жінок.

Сегмент респіраторної продукції

Як одна з визнаних провідних компаній, яким довіряють, компанія «EXELTIS» приділяє особливу увагу сегментові респіраторної продукції, де наше завдання полягає в покращенні здоров’я тих, хто хворіє на респіраторні захворювання, за допомогою широкого асортименту оральних та інгаляційних лікарських засобів, а також шляхом інвестування у розвиток і придбання нових та інноваційних рішень і технологій для лікування.

Дерматологія

Компанія «EXELTIS» – організація з великими перспективами розвитку, що займається розробкою та реалізацією нової інноваційної продукції для лікування дерматологічних захворювань.

Ендокринологія

Одним з найважливіших досягнень в цьому напрямку діяльності є розробка нової унікальної медичної продукції для лікування складних виразок при синдромі діабетичної стопи. Це захворювання вражає все більшу кількість людей і ця продукція спрямована на лікування одного з аспектів цієї проблеми, якому раніше не приділяли увагу.

Наші завдання

  • Забезпечувати сучасну, ефективну та універсальну продукцію для хворих, тих, хто про них дбає, лікарів і суспільства загалом.
  • Урізноманітнення нових способів лікування хвороб.
  • Задоволення потреб фахівців в галузі охорони здоров’я і хворих.
  • Використання наших знань для створення нової фармацевтичної продукції на основі відомих препаратів.
  • Розуміння потреб хворих та лікарів і проведення досліджень в тих пріоритетних напрямках, в яких ми маємо великий досвід.
  • Розширення нашого потенціалу винаходити і розробляти інноваційну медичну продукцію шляхом налагодження співпраці і партнерства з дослідниками, практикуючими лікарями і науково-дослідними центрами.

Науково-дослідні центри

“Ми вважаємо, що знання – запорука розвитку і справдження наших намірів забезпечувати здоров’я і добробут для людей”

Науково-дослідна діяльність компанії «Exeltis» проводиться в умовах співпраці і використання можливостей групи «CHEMO», ресурсів наших філіалів у різних країнах світу та корпоративного науково-дослідного центру, тобто, Науково-дослідного інституту компанії «Ladee Pharma» (Ladee Pharma Research Institute – LPRI), що спеціалізується на дослідженнях і розробці нової продукції від початкового етапу до етапу затвердження. Така активна співпраця забезпечує для компанії «Exeltis» переваги і можливості реалізації різноманітних проектів.

Схема співпраці

Науково-дослідна діяльність компанії «Exeltis»

Навики проведення досліджень і можливості групи «CHEMO». Напрямки дослідження: сегмент продукції для жіночого здоров‘я, сегмент респіраторної продукції і дерматологія. Науково-дослідні ресурси філіалів компанії «Exeltis». Науково-дослідний інститут компанії «Ladee Pharma» (LPRI) Гнучка спеціалізація в сегменті продукції для жіночого здоров‘я, можливість досліджувати та освоювати інші напрямки, такі, як дерматологія. У Науково-дослідному інституті компанії «Ladee Pharma» налагоджені оптимальні робочі процеси для різних етапів науково-дослідної роботи.