Етапи розвитку

2003

Група «CHEMO» розпочинає фармацевтичний бізнес під власною торговою маркою у Європі після придбання 50% власності в «EFFIK», компанії зі спеціалізацією у сфері гінекології.

2005-2007

Завдяки стратегічним об’єднанням відкриваються двері на ринок Азії завдяки компанії «Sinensix Pharma» (Таїланд, В’єтнам), Росії і країн СНД завдяки новій дочірній компанії «BC Pharma» і Мексики завдяки компанії «Elea Mexico».

2008

Триває розвиток бізнесу в Азії з появою компаній «Chemo Wanbang Biopharma» і «Chemway». Укладення договору стосовно продажу новинки, унікальної продукції для лікування синдрому діабетичної стопи.

2009-2010

Компанія збільшує об’єми виробництва на американському ринку через компанію «Everett Labs» (в США) і нових учасників групи, компанію «Altian Pharma» (Центральна Америка), компанію «VyT Pharma» (Парагвай) та компанію «Everett» (США). Компанія виходить на найбільший ринок в Європі, ринок Німеччини, через компанію «Velvian», а також на ринок Польщі і країн Східної Європи, де вже існували такі філіали компанії, як «TemaPharm» і «Ladee Pharma», відповідно.

2012

Об’єднання компанії «Nufarindo» (Індонезія), що веде діяльність на ринку країн Південно-Східної Азії, з компанією «Exeltis Malaysia», початок діяльності в Індії спільно з новим партнером, компанією «Ordain», і вихід на ринок Австрії та Швейцарії в Європі завдяки компаніям «Velvian» і «Veldana», відповідно. Розширюється також діяльність в Америці завдяки компанії «Eticos» (Парагвай). Створення Науково-дослідного інституту компанії «Ladee Pharma» (Ladee Pharma Research Institute – LPRI), що займається розробкою нової продукції, переважно в сегменті продукції для жіночого здоров‘я.

2013

Придбавши компанію «Althéa Pharma», компанія розпочинає діяльність в Африці на ринку Марокко, зосереджуючи особливу увагу на продукції для жіночого здоров‘я, де ми займаємо лідируючі позиції. У результаті стабільного розвитку на ринку фірмової фармацевтичної продукції створюється компанія «Exeltis». Компанії «Exeltis» розширює діяльність у Сполучених Штатах Америки. Компанія придбала 100% прав власності в капіталі «Quinnova Pharmaceuticals», американської компанії, що спеціалізується на широкому асортименті дерматологічної продукції.

2014

Компанія «Exeltis» придбала 100% прав власності в капіталі турецької фармацевтичної компанії «Embil». Це стало найбільшим закордонним придбанням в історії діяльності компанії «Exeltis». Таке придбання було здійснено в рамках Стратегічного плану компанії «Exeltis», спрямованого на укріплення позицій на міжнародному ринку.

2015

Компанія «Exeltis» продовжує розширення великої групи компаній. Компанія розпочинає діяльність у Чилі і зміцнює свою позицію в Індії шляхом придбання філіалу, що працює в сегменті продукції для жіночого здоров‘я і спеціалізується на лікарських засобах репродуктивного призначення.